1. July Fri/pént. 19 30
ANTAL TIBOR TIO: Antal Tibor (v), Rieger Attila (g), Sárkány Sándor (db)
2. July Sat/szo. 19 30
ACOUSTIC UMBRELLA: Hideg Csaba (g-voc), Fekete István (tr), Szkórits Tala Gábor (db), Egewarth Zsolt (dr
3. July Sun/vas. 19 30
CLASSIC JAZZ SPECIAL: Lukács Eszter (voc), Dennert Árpád (sax), Tálas Áron (p), Juhász Zoltám (db)
4. July Mon/hétfő 19 30
RELAX ENI-TIME: Sós Enikő ének, Somos András (fuv), Vincze Pál (z), Straub Dezső (g), Éder Ferenc LÁ (b), Herboly László (d)
5. July Tue/kedd 19 30
OLÁH KÁLMÁN és BARÁTAI: Oláh Kálmán (p)
6. July Wed/szerd. 19 30
TÁLAS ÁRON TRIO: Tálas Áron (p), Ifj. Tóth Pisti (db), Csízi László (dr)
7. July Thu/csüt. 19 30
HALPER HENDRIX EXPERIMENT: @Halperr László (g), Fridrich Károly (tr), Kollmann Gábor (s), Fekete István (tr), Kosztyu Zsolt (db), Hajas László (dr)
8. July Fri/pént. 19 30
SZAKCSI JR. TRIO: Szakcsi Jr Lakatos Béla (@p), Lakatos Pecek Krisztián (db), Balázs Elemér (dr)
9. July Sat/szo.. 19 30
TRIO SQUELINI: @Szőke Szabolcs (gad), Váczi Dániel (wind), Szalai Péter (perc)
10. July Sun/vas. 19 30
SZEEG: Ta’ltosh Szapudy István (g), Eichinger Tibor (g), Eged Márton (b9, Gavallér Csaba (dr)
11. July Mon/hétfő 19 30
GYÁRFÁS PÉTETR TIO: Gyárfás Péter (p), Orbán György (db), Richter Ambrus (dr)
12. July Tue/kedd 19 30
Szalay Gábor (g), Tálas Áron (dr)
13. July Wed/szerd. 19 30
NAGY NOÉM-OLÁH LÁLMÁN jr QUINTET: Nagy Noémi (voc), Oláh Kálmán jr (sax) Tálas Áron (p), Orbán Györggy (db), Pecek András (dr)
14. July Thu/csüt. 19 30
HORVÁTH GÁBOR TRIÓ: Horváth “Tojás” Gábor (p), Horváth Balázs (db), Gálfy Attila (dr)
15. July Fri/pént. 19 30
CANARRO: Szakál Tamás (v), Sidoo Attila (g), Jakab Viktor (g), Soós Márton (dr)
16. July Sat/szo. 19 30
FERENCZY SOULMACHINE: Ferenczy András (voc), Hebenstreit Máté (p) ,Vidákovics Izsák (sax),Táborszky Bence (tr), Eged Márton (b), Kiss Zsolt (dr)
17. July Sun/vas.. 19 30
KALMÁR ZOLTÁN QUARTET: Raboczki Balázs (s), Pataj György (p), Fonay Tibor (db), Kalmár Zoltán (dr)
18. July Mon/hétfő 19 30
Strausz Eszter (flute), Vörös László (p), Bartók Vincze (db)
19. July Tue/kedd 19 30
VIOLON d’AGNES: Bárkay Ágnes (h), Horváth Tojás Gábor (z), Eged Márton (b), Gavallér Csaba (d)
20. July Wed/szerd. 19 30
SPISCHAK DÁVID QUAERET: Kovács Tamás (g), Raboczki Balázs (sax), Spischak Déávid (b), Nagy Csaba (dr)
21. July Thu/csüt. 19 30
GYÁRFÁS TRIO: Gyárfás István (g), Oláh Zoltán (db), Cseh Balázs (dr)
22. July Fri/pént. 19 30
NEUMANN BALÁZS TRIO: Neumann Balázs (p), Máthé László (db), Kaszás Péter (dr)
23. July Sat/szo. 19 30
Hárs Róza (voc), Hárs Viktor (b)
24. July Sun/vas. 19 30
Béres Eszter (voc), Kolta Péter (g)
25. July Mon/hétfő 19 30
LÉLEKTŐL LÉLEKIG: BALÁZS JÁNOS (p)
26. July Tue/kedd 19 30
Gyárfás István (g), Pintér Péter (p)
27. July Wed/szerd. 19 30
TRIO HEAVEN Feat SZAJKÓ NÁNDOR: Balogh Dezső (p) Szajkó Nándor jr (g) Pluto Horvath József (b), Petényi Gábor (dr)
28. July Thu/csüt. 19 30
GYÁRFÁS TRIO: Gyárfás István (g), Oláh Zoltán (db), Cseh Balázs (dr)
29. July Fri/pént. 19 30
JAN KJAER: Jan Kjær@ (g-voc)
30. July Sat/szo. 19 30
ZIEMIA from POLAND: Mateusz Żydek (tr), Oskar Tomala (g), Jakub Wosik (db), Alan Kapołka (dr)
31. July Sun/vas. 19 30
Chris Devil (sax), Rodek Balázs (g)